Joan Gardy Artigas - Zonder titel
Herman van der Hoff - Muze no. 1
Herman van der Hoff - Muze no. 4
Jaap Kruijff - Uit de serie Gilgamesj Epos
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | < 1800 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 8 x 7 cm (h x b) |
Incl. lijst | 14 x 11 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
De conditie van het portret is goed. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Velden, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.