Ko Oosterkerk - Croix, ets (mooi ingelijst)
Hans Köhler - Computer Art, zeefdruk
Jean-Jacques Bauweraerts - Geometrisch abstract, gemengde techniek op paneel (mooi ingelijst, groot)
Jean Tinguely - Meta, complete uitgave incl. gesigneerde tekening en vinyl single
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Jaartal | 2024 |
Techniek | Glas |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Dieren |
Afmetingen | 20 x 20 x 4 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1000 gram |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Oplage | 1 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.