Nico Molenkamp - Vogel - Zeefdruk 1993 - 96/275 - Inclusief boek en Catalogus
18k wit gouden rijring met smaragd 0.32 ct - rm 17.5
Jan Sierhuis - Flamenco Danseres - Litho - Geschept papier - E.A. - 1991
Joan Gardy Artigas - Tauromachie chinoise
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Jaartal | 2024 |
Techniek | Steen |
Afmetingen | 48 x 28 x 5.5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 4000 gram |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 1 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Roosendaal, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.