Andy Warhol - Andy Warhol Greta Garbo, 1981-poster
Isa Genzken - Sesam open, gesigneerd
Ronald Boonacker - Lot van 3 ingelijste zeefdrukken Boonacker/ MEDIUM/ gratis verzending*
Ronald Boonacker - Lot van 4 ingelijste zeefdrukken Boonacker/ GROOT/MEDIUM/ gratis bezorging*
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Pen (Inkt) |
Stijl | Romantisch |
Onderwerp | Historisch |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 23 x 29 cm (h x b) |
Incl. lijst | 36 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Werk is gerestaureerd en teruggeplaatst in de oude lijst. | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Huizen, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.