Joan Gardy Artigas - Kleurenlitho TURPIDE HONGROISE uit 1984
Joan Gardy Artigas - Kleurenlitho LES INSEPERABLES uit 1986
Carlo van Kervel - Bloemstilleven
Martin Sjardijn - Ana aug.2018
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1975 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 64 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 200 |
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
Transport | |||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||