Noa Wheeler - Ingelijste zeefdruk , ‘Vijf voor Twaalf’ - 1997 – 77 x 61 cm - Verkocht

Noa Wheeler - Ingelijste zeefdruk , ‘Vijf voor Twaalf’ - 1997 – 77 x 61 cm kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Noa Wheeler - Ingelijste zeefdruk , ‘Vijf voor Twaalf’ - 1997 – 77 x 61 cm kopen? Bied vanaf 50!Noa Wheeler - Ingelijste zeefdruk , ‘Vijf voor Twaalf’ - 1997 – 77 x 61 cm kopen? Bied vanaf 50!Noa Wheeler - Ingelijste zeefdruk , ‘Vijf voor Twaalf’ - 1997 – 77 x 61 cm kopen? Bied vanaf 50!Noa Wheeler - Ingelijste zeefdruk , ‘Vijf voor Twaalf’ - 1997 – 77 x 61 cm kopen? Bied vanaf 50!Noa Wheeler - Ingelijste zeefdruk , ‘Vijf voor Twaalf’ - 1997 – 77 x 61 cm kopen? Bied vanaf 50!Noa Wheeler - Ingelijste zeefdruk , ‘Vijf voor Twaalf’ - 1997 – 77 x 61 cm kopen? Bied vanaf 50!Noa Wheeler - Ingelijste zeefdruk , ‘Vijf voor Twaalf’ - 1997 – 77 x 61 cm kopen? Bied vanaf 50!Noa Wheeler - Ingelijste zeefdruk , ‘Vijf voor Twaalf’ - 1997 – 77 x 61 cm kopen? Bied vanaf 50!Noa Wheeler - Ingelijste zeefdruk , ‘Vijf voor Twaalf’ - 1997 – 77 x 61 cm kopen? Bied vanaf 50!Noa Wheeler - Ingelijste zeefdruk , ‘Vijf voor Twaalf’ - 1997 – 77 x 61 cm kopen? Bied vanaf 50!Noa Wheeler - Ingelijste zeefdruk , ‘Vijf voor Twaalf’ - 1997 – 77 x 61 cm kopen? Bied vanaf 50!Noa Wheeler - Ingelijste zeefdruk , ‘Vijf voor Twaalf’ - 1997 – 77 x 61 cm kopen? Bied vanaf 50!Noa Wheeler - Ingelijste zeefdruk , ‘Vijf voor Twaalf’ - 1997 – 77 x 61 cm kopen? Bied vanaf 50!
  • Noa Wheeler (1948)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1997
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 74 x 58 cm (h x b)
Incl. lijst 77 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 4 van 10
  • Een ingelijste zeefdruk van de Engelse / Nederlandse kunstenares Noa Wheeler (1948-2024).
    -Gesigneerd en genummerd rechtsonder.
    -Ingelijst in een houten lijst met glasplaat.
    -Afmetingen: Lijst, 77 x 61 x 3 cm. Beeld, 74 x 58 cm.
    -Herkomst: Het werk is verkregen via de vorige eigenaar die het werk rechtstreeks van de kunstenares heeft gekocht.
    -Conditie: In goede staat. De houten lijst heeft slijtplekjes.
    Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
    Kan zo aan de muur.

    Informatie over kunstenares:
    Noa Wheeler werd geboren op 27 april 1948 in Caracas (Venezuela) en overleed op 3 april 2024 in Amsterdam.
    Kunstenares Noa Wheeler was een frêle en eigenzinnige paradijsvogel.
    Met haar vele talenten, haar verfijnde uitstraling en het vrije leven op haar woonboot in Amsterdam had Noa Wheeler alles in zich om een zondagskind te zijn. Toch was het leven voor haar ook vaak overleven. Ze bleef terugverlangen naar haar kindertijd in de Zwitserse bergen.
    Noa werd geboren in Caracas in Venezuela uit Britse ouders die elkaar hadden ontmoet in Canada toen Noa’s vader lesgaf aan piloten in de Royal Air Force. Beiden waren toen nog getrouwd en elk van hen had al een zoon. Ze scheidden om bij elkaar te zijn.
    Toen Noa twee jaar was, verhuisde het kleine gezin naar Barbados, waar haar zus Jenny werd geboren. Het huwelijk tussen haar ouders was niet heel gelukkig, er was veel spanning. Toen ze zes jaar was, verhuisden Noa en haar zus met hun ouders naar Zwitserland, het land waar haar grootmoeder vandaan kwam. De middelbare school doorliep Noa in Genève, ook begon ze er aan de kunstacademie en studeerde ze een jaar piano op het conservatorium. Ze was nog geen twintig toen ze aan het werk ging bij een bank. Daar ontmoette ze een aardige Nederlandse man van rijke komaf, ze trouwden en gingen in Leiden wonen. Het huwelijk pakte niet goed uit voor de vrijheidslievende Noa. Na drie jaar volgde er een scheiding. Halverwege de jaren ’70 belandde ze in Amsterdam en woonde ze op haar woonboot in het Amsterdamse Westerdok. ‘De ark van Noa’, zo noemde ze haar woonboot. Het was haar haven…….
    Zie verder: https://www.trouw.nl/leven/kunstenares-noa-wheeler-1948-2024-was-een-frele-en-eigenzinnige-paradijsvogel~b56f2c1c/
    (Bron: TROUW: Marlies Kieft 26 mei 2024)

    Afhandeling:
    Vanwege het formaat en de kwetsbaarheid van de glasplaat kan het werk NIET per post verzonden worden.

    Vragen? Klik hiervoor op “Vraag de verkoper”
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

  • In goede staat. De houten lijst heeft slijtplekjes.
    Kan zo aan de muur.

Noa Wheeler (1948)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  kunst_ikhebje
3227 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
61 cm
77 cm
58 cm
74 cm