Octave Landuyt - Gouden hanger ingelegd met prehistorische gravures - Verkocht

Octave Landuyt - Gouden hanger ingelegd met prehistorische gravures kopen? Bied vanaf 1000!
Sieraden

Octave Landuyt - Gouden hanger ingelegd met prehistorische gravures kopen? Bied vanaf 1000!Octave Landuyt - Gouden hanger ingelegd met prehistorische gravures kopen? Bied vanaf 1000!Octave Landuyt - Gouden hanger ingelegd met prehistorische gravures kopen? Bied vanaf 1000!Octave Landuyt - Gouden hanger ingelegd met prehistorische gravures kopen? Bied vanaf 1000!
  • Octave Landuyt (1922)
Type kunstwerk Sieraden
Periode 1950 t/m 1979
Stijl Zilver/Goud
Afmetingen 6 x 5.3 cm (h x b)
Gewicht 73 gram
Gemerkt Handgesigneerd
Gouden hanger van 6 x 5.3 cm, met erbij een gouden ketting, totaal gewicht 73 g. Ingelegd met twee gravures met prehistorische jachttaferelen en symbolen. Naar mondelinge mededeling van de kunstenaar zijn het authentieke prehistorische stukken, niet iets dat hij zelf gemaakt heeft. Herkomst of ouderdom zijn mij niet bekend. Verder ingelegd met een kleine kubus gepolijst agaat. Duidelijke handtekening van de kunstenaar op de achtergrond.
Het juweel is een paar keer gedragen en heeft verder op een standaard in de woonkamer gestaan. De laatste 12 jaar is het in een kluis bewaard.

Octave Landuyt (1922)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  Johan85
Lid sinds 2022
2 verkochte items
Alle items (0)
5.3 cm
6 cm