Rob Scholte - Ingelijste zeefdruk , Copyright – lijst: 112 x 108 cm
Christine Comyn - Odalisque IV
Jessica Keppel - Zeefdruk /collage op geschept papier, de rozen zijn opgeplakt.
Type kunstwerk | Fotografie |
Jaartal | 1967 |
Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
Stijl | Modern |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 25 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Redelijk | ||||||||||
Zeer redelijke staat. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.