Corneille - Kleurenlitho: IMAGE DU PARADIS uit 1998
Paul Indrek Kostabi - ONE WAY DOWN, ondertekend
Serge Vandercam - 'l 'Homme de Tollund
Type kunstwerk | Affiches |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 80 x 60 cm (h x b) |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Zie omschrijving | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.