Litho ‘Surrealistische personages’ naar een tekening van Picasso uit 1957. Gedrukt op velijnpapier onder supervisie van Picasso. Verschenen in het boekwerk ‘Toros y Toreros’, uitgegeven door Cercle d’Art te Parijs in 1961 (zie laatste 2 foto’s). Formaat 27 x 37 cm. Gedateerd door Picasso in de plaat. Niet gesigneerd. Niet ingelijst. In uitstekende staat: zeer goed bewaard gebleven, nauwelijks imperfecties, minimale verkleuring van de paginaranden door de ouderdom.
Begin jaren 1960 selecteerde Picasso zelf een reeks onuitgegeven tekeningen uit zijn persoonlijke schetsboeken. De litho’s van deze tekeningen werden gedrukt in atelier Mourlot onder supervisie van Picasso. De litho’s verschenen in het boekwerk ‘Toros y Toreros’, uitgegeven door Cercle d’Art te Parijs in 1961.
Samenvatting Kunstenaar: Pablo Picasso Titel: Surrealistische personages Type: litho Jaar: 1961 Formaat: 27 x 37 cm Gedateerd in de plaat Niet gesigneerd Niet ingelijst In uitstekende staat
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Aalst, België
Tot 2 kg.
Binnen België
€ 8,50
Naar Nederland
€ 16,50
€ 16,50