Fraaie Panamarenko vogel “Archaeopterix”, gesigneerd, in plexi case,
Handgesigneerd in goud rechts onder de vogel
Uit 1993
De Archaeopterix is een door Panamarenko zelf bedachte vogel welke hij in verschillende kunstvormen terug laat komen.
Panamarenko :
"Ik had ergens een mooie boomstam gekregen van de stad, omdat ze zo’n mooi houten vogeltje wilden. En daar staat hij nu op te springen. Een zot kieken. Speelgoed is het, en ik maak in feite alleen maar speelgoed, want dat is de echte kunst: de poëzie van een stuk speelgoed. Wat anderen de echte kunst noemen, lijkt te veel op kunst, dat is het probleem. De kunst is namelijk het enige vehikel waarvan men zou moeten proberen te allen tijde uit de invloedssfeer te blijven, niet te doen wat de macht of de machthebbers zeggen: dat is het wezenlijke aan kunst. Daarom hou ik alleen maar van kunstenaars die dat gedaan hebben of nog doen, zoals Joseph Beuys, Bruce Nauman en Marcel Broodthaers.”
Professioneel ingelijst - zie svp detail foto’s -
Onder een op maat gemaakte dik wit (zuurvrij) passe-partout,
In een exclusieve plexiglas case
maat plexi case : 50 x 50 cm - diepte 5 cm
Maat werk : 20 x 16 cm
Werk is in zeer goede staat.
De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
NOTA BENE :
Levertijd 2-4 weken
Kosten verzenden inclusief zorgvuldige verpakking en verzekering
Benelux & Duitsland € 25
Europese Unie € 30