Paul van der Ven - Olieverf op doek , Landschap met boerderij - Verkocht

Paul van der Ven - Olieverf op doek , Landschap met boerderij kopen? Bied vanaf 80!

Paul van der Ven - Olieverf op doek , Landschap met boerderij kopen? Bied vanaf 80!Paul van der Ven - Olieverf op doek , Landschap met boerderij kopen? Bied vanaf 80!Paul van der Ven - Olieverf op doek , Landschap met boerderij kopen? Bied vanaf 80!Paul van der Ven - Olieverf op doek , Landschap met boerderij kopen? Bied vanaf 80!Paul van der Ven - Olieverf op doek , Landschap met boerderij kopen? Bied vanaf 80!Paul van der Ven - Olieverf op doek , Landschap met boerderij kopen? Bied vanaf 80!Paul van der Ven - Olieverf op doek , Landschap met boerderij kopen? Bied vanaf 80!Paul van der Ven - Olieverf op doek , Landschap met boerderij kopen? Bied vanaf 80!Paul van der Ven - Olieverf op doek , Landschap met boerderij kopen? Bied vanaf 80!Paul van der Ven - Olieverf op doek , Landschap met boerderij kopen? Bied vanaf 80!Paul van der Ven - Olieverf op doek , Landschap met boerderij kopen? Bied vanaf 80!Paul van der Ven - Olieverf op doek , Landschap met boerderij kopen? Bied vanaf 80!Paul van der Ven - Olieverf op doek , Landschap met boerderij kopen? Bied vanaf 80!
  • Paul van der Ven (1892-1972)
Type kunstwerk Schilderij
Onderwerp Landschap
Ingelijst Op Spieraam
Afmetingen 68 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
  • Een  olieverfschilderij van de Nederlandse kunstenaar Paul van der Ven (1892-1972).
    -Gesigneerd rechtsonder. Jaartal onbekend.
    -Afmetingen: Spieraam, 60 x 80 x 2 cm.
    -Conditie: In goede staat met slijtplekjes aan de randen.
    Zie ook de foto’s.

    Informatie over de kunstenaar:
    Paul Jan van der Ven (Amsterdam, 30 oktober 1892 – Bloemendaal, 17 juli 1972), schilder, tekenaar en etser.
    Hij woonde en werkte onder meer in Amsterdam, Arnhem, Heemstede, Huizen (N.H) en sinds 1951 Amsterdam.
    Als leerling van het genootschap 'Kunstoefening' te Arnhem kreeg hij les van Sieger Baukema en Jacob Hendrik Geerlings. Hij heeft ook les gehad van Klaas van Leeuwen en Heinrich Martin Krabbé.
    Paul van der Ven schilderde in min of meer naturalistische wijze stadsgezichten, landschappen, portretten en stillevens. Hij heeft ook pentekeningen en etsen gemaakt. Hij gaf les aan Martin Korff. (Bron: RKD, Scheen)
    Uit een recensie: ‘Zijn vroege werk had de statische schoonheid die inherent is aan zeer ver doorgevoerde academische perfectionisme. Deze werken  zijn met een fijn puntig penseel neergezet, zijn stevig van kleur en vertonen een bepaalde contrastwerking in de kleurstelling. Zijn latere werk vertoont een vrije, meer impressionistische toets’.

    Afhandeling:
    Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam. Afhalen heeft onze voorkeur.
    -Het werk kan binnen Nederland aangetekend verzonden worden via PostNL.
    -Het werk kan naar België, Duitsland en Frankrijk verzonden worden via GLS.
    Verzendkosten:
    -Binnen Nederland: 15,00 euro.
    -Naar België, Duitsland, Frankrijk: 20,00 euro.

    Vragen? Klik op “Vraag de verkoper”..
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

  • In goede staat met slijtplekjes aan de randen.
    Zie ook de foto’s.

Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 15,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00