Selwyn Senatori - Acryl op doek, I love you
Leon Adriaans - Duive eieren, acrylverf op paneel
Maya Wildevuur - Geometrische abstract, acrylverf op doek (groot)
Klaas Gubbels - Ingelijst acryl op doek: "Sober A" - 2003
Type kunstwerk | Design |
Periode | 2000 t/m Heden |
Stijl | Contemporary |
Afmetingen | 14 x 10.5 x 7 cm (h x b x d) |
Gewicht | 650 gram |
Gemerkt | Gemerkt/Merksticker |
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Onbeschadigde conditie | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gouda, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.