Ton Schulten - hardcover boek & zeer grote kalender (64x48 cm)
Karel Martin Claessens - Oud Noordkasteel
Adam Jablonski - Presse-papier "Tear" - Sommerso en Bullicante. 20ste eeuw
Jan Cremer - Ingelijste zeefdruk: Dutch glory - 1977
Type kunstwerk | Affiches |
Jaartal | 2006 |
Techniek | Offset |
Onderwerp | Fotografie |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 120 x 70 cm (h x b) |
Conditie | |||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 5 kg.