Peter Bes - onbekend

Peter Bes - onbekend kopen? Bied vanaf 30!
Peter Bes - onbekend kopen? Bied vanaf 30!Peter Bes - onbekend kopen? Bied vanaf 30!
  • Peter Bes (1945)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Onderwerp Stilleven
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 50 x 72 cm (h x b)
Incl. lijst 50 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 73/150
Mooie klassieke druk van Peter Bes ik gok aangeschaft door mijn vader in de jaren 80.  Het werk is genummerd en gesigneerd door hem. Zoals te zien op de foto zijn de buiten raden verkleurd.  Is uiteraard op te lossen met een passe-partout.
Verkleuring aan de randen van het werk, voor de rest in zeer goede staat.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 8,70