Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, gesigneerd
Willem Paerels - Stedelijk landschap
Han van Hagen - Imbos (Nationaal Park Veluwezoom) - ets 1989
Corneille - Ouverture sur L’ete
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar: Peter Klashorst
Titel: Street Art
Techniek: Digitale offsetdruk op 300 grams fotopapier
Afmeting: 60 x 42 cm
Nummer: 15 / 30
Signering: Hand gesigneerd op voorzijde
Certificaat: Foto van Peter Klashorst met het werk in handen wordt digitaal toegestuurd aan hoogste bieder
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zuid-beijerland, Nederland |