Harry Langdon - "Angelina Jolie - Fotoshoot voor Vanity Fair" 2005
Pierre Alechinsky - AB - 1/30 - 2005
DURO - Gekke binnenartiest - Superman vs Robin
Armando - kleuren giclee - 16/30 - gesigneerd r.o.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Zeefdruk |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 201/201 |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Een van de werken uit een serie zeefdrukken uitgebracht doot galerie Pappot en peter van Straaten, zeldzaam want Peter van Straaten was zeer kritisch over de kwaliteit van zeefdrukken, de werken zijn genummerd en gesigneerd door Peter van Straaten. ik meen zelfs te weten dat er in de aanloop van eventuele verkoop er maar een kleiner aantal werken gedrukt maar wel genummerd tot 200, bij bestelling zouden er meer gedrukt worden. | |