Wouter Johan van Smorenburg - 3 schilderijen (ca 1900) waarvan 2x onbekend
Theo Blankestijn - De wilg in het hoge gras
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 2014 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |
Afmetingen | 100 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Het werk maakte eerder deel uit van de eigen kustveiling collectie en bevind zich een een goede staat. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leiderdorp, Nederland |