Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Gouache |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 100 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Kunstenaar: Piet Clement
Titel: Gouache
Periode: 1945 t/m 1999
Techniek: Gouache
Oplage: Unicum
Gesigneerd: linksonder
Afwerking: Niet ingelijst
Afmeting voorstelling (HxB): 100 x 70 cm
Conditie werk: Goed, nooit ingelijst geweest
Piet Clement (1935-2012) volgde daarna een opleiding aan de Academie voor Schone Kunsten in Arendonk (België). Zijn kunstwerken bestaan uit etsen, litho's, tekeningen, aquarellen en olieverfschilderijen. De belangrijkste inspiratiebron is het landschap.
Het werk is te groot en te kwetsbaar om per post te versturen. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Purmerend, Nederland |