Piet Hohmann - St. Maartenskerk Zaltbommel

Piet Hohmann - St. Maartenskerk Zaltbommel kopen? Bied vanaf 20!
Piet Hohmann - St. Maartenskerk Zaltbommel kopen? Bied vanaf 20!Piet Hohmann - St. Maartenskerk Zaltbommel kopen? Bied vanaf 20!Piet Hohmann - St. Maartenskerk Zaltbommel kopen? Bied vanaf 20!Piet Hohmann - St. Maartenskerk Zaltbommel kopen? Bied vanaf 20!Piet Hohmann - St. Maartenskerk Zaltbommel kopen? Bied vanaf 20!
  • Piet Hohmann (1935)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1978
Techniek Gravure
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 43 x 33.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 421/1000

Potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder.
Genummerd 421/1000 linksonder.
Beeldmaat 34,5x25 cm. Bladmaat 43x33,5 cm. Losbladig.

Piet Hohmann (signeerde Piet Holman) werd geboren te Ginneken en Bavel in 1935 en overleed in 2017. Opgeleid aan de Academie voor Beeldende Kunst St. Joost te Breda.
Beeldhouwer, graficus, tekenaar en tekenleraar.
Zeer lichte verkleuring.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Piet Hohmann (1935)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  58saint360
Lid sinds 2024
13 verkochte items
Alle items van deze verkoper (28)
33.5 cm
43 cm