Emil Filla - Ets leeuw die een paard aanvalt.
Willem Ernst van Boven - Lucht, Water en Zeilers
Eugen Spiro - König Ferdinand von Bulgarien. Lithographie
Ottograph - Blue girl geel, ingelijst
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Gemengde Techniek |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 122 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
op sommige plekjes zit een beetje karton aan het werk vastgeplakt (zie foto) | |