Ruurd Hallema - Ruurd Hallema, beeldhouwer
Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - handgesigneerd, genummerd + certificaat
Pieter Dupont - Omnibuspaarden, Parijs
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 2015 |
Techniek | Stift |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 44 x 60 cm (h x b) |
Incl. lijst | 51 x 66 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Het werk is in goede staat. Zie de detailfoto's voor een indruk van de huidige staat van het werk. | |