Paulus Verwey - Olieverf op doek: De Lange Jan en Villa Härtel in Amersfoort
Jo Schrijnder - Olieverf op doek: opvliegende eend (aanbieding!!!)
Marie-Jose Robben - Olieverf op doek | 'J. van Goyen' | UNIEK WERK
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Techniek | IJzer |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Erotiek |
Afmetingen | 29 x 21 x 21 cm (h x b x d) |
Gewicht | 2000 gram |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Lier, België |