Jeroen Krabbé - Zeefdruk + gedicht: Alles bleef zoals het niet was - 1992
Anton Heyboer - Moeder en kind De oermoeder Kleurrijke krachtige schildering .
Jan Strube - Handdruk: "Noord - Holland"
Hans Koopman - Slaapkamer - Lithografie, Kleine Oplage
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Litho |
Stijl | Surrealistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 56 x 76 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 163/250 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.