Rembrandt van Rijn - ets,droge naald en burijn , 'Josephs coat brought to Jacob'

Rembrandt van Rijn - ets,droge naald en burijn , 'Josephs coat brought to Jacob' kopen? Bied vanaf 590!
Rembrandt van Rijn - ets,droge naald en burijn , 'Josephs coat brought to Jacob' kopen? Bied vanaf 590!Rembrandt van Rijn - ets,droge naald en burijn , 'Josephs coat brought to Jacob' kopen? Bied vanaf 590!Rembrandt van Rijn - ets,droge naald en burijn , 'Josephs coat brought to Jacob' kopen? Bied vanaf 590!Rembrandt van Rijn - ets,droge naald en burijn , 'Josephs coat brought to Jacob' kopen? Bied vanaf 590!Rembrandt van Rijn - ets,droge naald en burijn , 'Josephs coat brought to Jacob' kopen? Bied vanaf 590!Rembrandt van Rijn - ets,droge naald en burijn , 'Josephs coat brought to Jacob' kopen? Bied vanaf 590!Rembrandt van Rijn - ets,droge naald en burijn , 'Josephs coat brought to Jacob' kopen? Bied vanaf 590!Rembrandt van Rijn - ets,droge naald en burijn , 'Josephs coat brought to Jacob' kopen? Bied vanaf 590!Rembrandt van Rijn - ets,droge naald en burijn , 'Josephs coat brought to Jacob' kopen? Bied vanaf 590!Rembrandt van Rijn - ets,droge naald en burijn , 'Josephs coat brought to Jacob' kopen? Bied vanaf 590!
  • Rembrandt van Rijn (1606-1669)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1633
Techniek Ets/Aquatint
Onderwerp Religieus
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 10.8 x 8.1 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Latere ets van rond 1800 van de oorspronkelijke plaat van Rembrandt weliswaar nu met duidelijke slijtageplkken  op de stenen zetel van Jacob,de rugzijde van Jacob en de robe van Rachel.Gedrukt op 18e eeuws vergé papier bevestigd op de hoeken op een drager van papier.gesigneerd in de plaat re onder:Rembrant van Rijn feEen nog mooie druk ondanks de tekenen van de tijd met een marge van 1-5 mm.De plaatafdruk is goed zichtbaarStaat 3 van 4 bij Nowell-Usticke.De zeldzaamheid in deze catalogus wordt aangegeven met R-(zeldzaam)De conditie is zeer goed met wel wat vergeling van het papier maar geen vlekken of beschadigingenReferentie: Bartsch 38
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Rembrandt van Rijn (1606-1669)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Grafics
102 verkochte items
Alle items (3)
8.1 cm
10.8 cm