Maurits Cornelis Escher - 4 boeken
Ad van Hassel - inkt en aquarel - Raadhuis Grootschermer - INGELIJST - 24180
Egbert de Bock - zeefdruk - 1988 - 24153
Jef Diederen - Gouache en collage
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar Rene Carcan
Techniek kleurenets
Titel "Bruyine"
Gesigneerd Handgesigneerd met potlood
Oplage 135
Genummerd 52
Afmeting 53,0 x 43,0 cm Motief 35,5 x 27,5 cm
conditie Uitstekend, enige verkleuring aan de randen.