Rene Glaser - Cavallo 25/30 Litho 1990

Rene Glaser - Cavallo 25/30 Litho 1990 kopen? Bied vanaf 40!
Rene Glaser - Cavallo 25/30 Litho 1990 kopen? Bied vanaf 40!Rene Glaser - Cavallo 25/30 Litho 1990 kopen? Bied vanaf 40!Rene Glaser - Cavallo 25/30 Litho 1990 kopen? Bied vanaf 40!Rene Glaser - Cavallo 25/30 Litho 1990 kopen? Bied vanaf 40!Rene Glaser - Cavallo 25/30 Litho 1990 kopen? Bied vanaf 40!
  • Rene Glaser (1949)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1990
Techniek Litho
Stijl Modern
Onderwerp Dieren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 27 x 20 cm (h x b)
Incl. lijst 35 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 25/30
Dit is uw kans om een bijzonder kunstwerk van René Glaser te bezitten. René Glaser is een grafisch kunstenaar pur sang en staat bekend om zijn meesterlijke gebruik van druktechnieken. Zijn werk vormt een perfecte symbiose van techniek, ambacht en verbeelding.

René Glaser woont en werkt in Maastricht. Zijn artistieke opleiding volgde hij aan de St. Joost Academie in Breda, de Nederlandse Film Academie in Amsterdam en de Jan van Eyck Academie in Maastricht. Deze achtergrond heeft bijgedragen aan de unieke stijl en visie die in zijn werk naar voren komt.

Conditie: Werk verkeert in goede staat
Thematiek: Steigerend paard
Stijl: Abstract
Kleur: Polychroom
Materiaal: Litho op papier
Lijst: Klassieke houten lijst
Dimensies lijst: 35x28 cm
Dimensies werk: 27x20 cm
RKD: Geregistreerd

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Brunssum, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 7,25

Rene Glaser (1949)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  MarcoMostert
Lid sinds 2017
24 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
28 cm
35 cm
20 cm
27 cm