Antieke Aquarel van voor 1925
"Heidelandschap met herder en schaapskudde"
van Richard William Halfnight [1855-1925]
==========================================
in grote wat oudere bijbehorende lijst , heeft zijn gebruikssporen
door oudheid bruine stipjes op Aquarel , zie foto's voor Indruk
Linksonder op Aquarel kras , zie laatste foto
AFMETINGEN = met lijst = 62 x 86 cm , aquarel = 54 x 78 cm
=================================================
HALFNACHT Richard William 1855-1925
Schilder en etser, van landschappen en kusttaferelen, geboren in Sunderland. Hij was leerling-kleurenmenger bij Potts & Son
ALLEEN AFHALEN ALLEEN AFHALEN , GEEN VERZENDING DOOR GROOTTE