Selwyn Senatori - Acryl op doek, I love you
Leon Adriaans - Duive eieren, acrylverf op paneel
Maya Wildevuur - Geometrische abstract, acrylverf op doek (groot)
Klaas Gubbels - Ingelijst acryl op doek: "Sober A" - 2003
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1973 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 55.6 x 37.9 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 3/15 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
aan de onder- en bovenrand van het blad lopen vouwen. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.