Rinke Doornekamp - Suja, suja, suja, kindje

Rinke Doornekamp - Suja, suja, suja, kindje kopen? Bied vanaf 80!
Rinke Doornekamp - Suja, suja, suja, kindje kopen? Bied vanaf 80!Rinke Doornekamp - Suja, suja, suja, kindje kopen? Bied vanaf 80!Rinke Doornekamp - Suja, suja, suja, kindje kopen? Bied vanaf 80!
  • Rinke Doornekamp (1939)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1974
Techniek Pen (Inkt)
Stijl Realistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 9.5 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Rinke Doornekamp
Suja Suja, Suja, kindje
Ingekleurde pentekening
9,5 x 10 cm
Gesigneerd
1974
30 gram

Deze ingekleurde pentekening is voor het eerst in zwart wit gepubliceerd in ‘Schuitje varen theetje drinken’, Utrecht 1989. Bladzijde 47

Rinke Doornekamp is geboren op 2 oktober 1939 in Utrecht. Hij volgde in Utrecht de opleiding aan de School voor Toegepaste grafiek en de Academie voor Beeldende Kunsten Artibus. In Amsterdam volgde hij de opleiding aan het instituut voor Kunstnijverheidsonderwijs. Hij is vormgever en tekenaar. Voor talloze uitgeverijen heeft hij de vormgeving verzorgd. Ook was hij samensteller van verscheidene uitgaven. Zo heeft hij de liedjesbundel ‘Schuitje varen theetje drinken’ samengesteld, die in 1989 is verschenen.

PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 65,00

Rinke Doornekamp (1939)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Hans195167
Lid sinds 2019
47 verkochte items
Alle items van deze verkoper (44)
10 cm
9.5 cm