Origineel werk van Roger Etienne, olieverf op papier en zeer fraai ingelijst. Roger Etienne is geboren in 1922, hij schilderde hoofdzakelijk het vrije leven in de Parijse binnenstad. Hij heeft een opleiding gevolgd aan de Kunstacademie in Parijs en Antwerpen. Diverse tentoonstellingen gehad in geheel Europa. Hij woonde sinds 1980 in Hollywood (Amerika).
Zeer Goed
Is professioneel ingelijst en verkeert in een uitstekende staat
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gasselternijveen, Nederland
koeriersdienst