Keith Haring - Don't worry (Mensergerjenietspel)
Jiri Anderle - "Elisabeth van Saksen" 1981 - Oplage 70 - gesigneerd en genummerd
Georges Brassens - 10 ANS DE BRASSENS
Peter Nieuwendijk - Nieuw Leven
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Litho |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 69 x 49.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 98 x 76 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 21/75 |
Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 10 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim bij vooruitbetaling. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verzonden via een kleine kunstkoerier(Swift).
Over Ronald Boonacker
Kleur, warmte en een zonnige kijk op het leven. Dat zijn de drie elementen die kunstenaar Ronald Boonacker typeren, in leven en werk.
Boonacker is een autodidact. Decennialang al reist hij al over de wereld. Op de meest uiteenlopende plekken op aarde wordt hij geraakt door landschappen, tropische stranden, eilanden, palmbomen en zonsondergangen. De immense schoonheid, de onmetelijke grootheid: op het schilderslinnen vond Boonacker eindelijk de manier om de onbeschrijfelijke beleving van de ons omringende natuur vast te leggen.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |