Roos van der Meijden - acryl op doek, gesigneerd r.o. en 2007 (verso) - Verkocht

Roos van der Meijden - acryl op doek, gesigneerd r.o. en 2007 (verso) kopen? Bied vanaf 195!

Roos van der Meijden - acryl op doek, gesigneerd r.o. en 2007 (verso) kopen? Bied vanaf 195!Roos van der Meijden - acryl op doek, gesigneerd r.o. en 2007 (verso) kopen? Bied vanaf 195!Roos van der Meijden - acryl op doek, gesigneerd r.o. en 2007 (verso) kopen? Bied vanaf 195!Roos van der Meijden - acryl op doek, gesigneerd r.o. en 2007 (verso) kopen? Bied vanaf 195!Roos van der Meijden - acryl op doek, gesigneerd r.o. en 2007 (verso) kopen? Bied vanaf 195!Roos van der Meijden - acryl op doek, gesigneerd r.o. en 2007 (verso) kopen? Bied vanaf 195!Roos van der Meijden - acryl op doek, gesigneerd r.o. en 2007 (verso) kopen? Bied vanaf 195!Roos van der Meijden - acryl op doek, gesigneerd r.o. en 2007 (verso) kopen? Bied vanaf 195!Roos van der Meijden - acryl op doek, gesigneerd r.o. en 2007 (verso) kopen? Bied vanaf 195!Roos van der Meijden - acryl op doek, gesigneerd r.o. en 2007 (verso) kopen? Bied vanaf 195!
  • Roos van der Meijden
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2007
Techniek Acryl
Stijl Modern
Onderwerp Havengezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 58 x 58 cm (h x b)
Incl. lijst 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Schilderijen voor mensen die van hedendaags realistische kunst houden.
Net als veel andere schilders binnen het hedendaags realisme, word ik beïnvloed door de klassieke schilderkunst. Maar wie langer kijkt, zal zien dat mijn schilderijen ook door de moderne tijd en materialen beïnvloed zijn. Met olieverf en acrylverf borduur ik voort op principes van de oude schilderkunst. Hoewel ik ze combineer met mijn eigen inzichten en kleuren.
Herkenbaar in mijn schilderijen zijn de grote diepte suggestie, de fijne manier van schilderen en het evenwichtige kleurgebruik. Vooral stadsgezichten en interieurs zijn onderwerp in mijn schilderijen. Europese steden zijn daarbij een grote inspiratiebron.
Ik ben genomineerd voor de Verkiezing Kunstenaar van het Jaar.
Het werk is in goede staat.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 40,00
Naar Duitsland € 40,00
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 100,00

Roos van der Meijden

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  JBK
453 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
60 cm
60 cm
58 cm
58 cm