Roy Lichtenstein - "M ... maybe", Art of the Sixties

Roy Lichtenstein - "M ... maybe", Art of the Sixties kopen? Bied vanaf 3650!
Roy Lichtenstein - "M ... maybe", Art of the Sixties kopen? Bied vanaf 3650!Roy Lichtenstein - "M ... maybe", Art of the Sixties kopen? Bied vanaf 3650!Roy Lichtenstein - "M ... maybe", Art of the Sixties kopen? Bied vanaf 3650!Roy Lichtenstein - "M ... maybe", Art of the Sixties kopen? Bied vanaf 3650!
  • Roy Lichtenstein (1923-1997)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1979
Techniek Offset
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 140 x 102 cm (h x b)
Incl. lijst 142 x 104 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Tentoonstellingsaffiche voor de tentoonstelling "From the Ludwig Museaum   -   The Tel Aviv Muesum    mai - july 1979"

Handgesigneerd

Ingelijst door een gespecialiseerde firma

Historiek:
Ik heb deze poster eind 2021 gekocht bij veilighuis Campo&Campo te Antwerpen.
Volgende info heb ik toen ontvangen: " Volgens de inbrenger van de poster, behoorde deze tot de collectie van Leo Castelli (een van de bekendste pop-art dealers). Een jaar na zijn dood in 1999 zou zijn vrouw de hele collectie en de stock van de galerij verkocht hebben aan een 40-tal handelaars. De eigenaar zou de affiche zelf 10 jaar later van één van deze handelaars hebben gekocht."

Te koop uit mijn privécollectie van hedendaagse kunstenaars,.
Particuliere verkoop

Er is een kleine beschadiging (vocht) aan de rechter bovenzijde (zie ook detail foto)
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Berchem (antwerpen), België
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen België € 20,05
Naar Nederland € 36,50
Naar Duitsland € 36,50

Roy Lichtenstein (1923-1997)

Amerikaans Amerikaans Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  JanFeijen
Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items (1)
104 cm
142 cm
102 cm
140 cm