14k geel gouden oorhangers bezet met roos diamanten tot. 0.50ct – G/H – SI
Hans Hartung - "Farandole" 1971 - Lithografie (groot formaat)
14k geel gouden rozet ring met briljant geslepen diamanten - rm 17
Joan Gardy Artigas - Les Inséparables
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Jaartal | 1975 |
Stijl | Sixties/Plastic Age |
Afmetingen | 41 x 16 cm (h x b) |
Gemerkt | Gemerkt/Merksticker |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
zelden gebruikt | |