Romain Malfliet - belfort markt Brugge
IGI - gecertificeerde diamant 0.58 ct E - VVS1
IGI - gecertificeerde diamant 0.62 ct G - VVS2
IGI - gecertificeerde diamant 1.56 ct M - SI2
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1968 |
Techniek | Acryl |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 45 x 71 cm (h x b) |
Incl. lijst | 75.5 x 101.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Kleine beschadiging recht boven het hoofd. PP niet zuurvrij. | |||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zaandam, Nederland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter