Type kunstwerk | Schilderij |
SEEN (Richard Mirando) ook wel "The godfather of graffiti" genoemd heeft deze NYC metro map in 2007 met zijn volledige "Full Seen" graffiti gespoten. Turquoise / blauw. Gesigneerd en gedateerd aan voorzijde. Inclusief echtheidscertificaat!
Afmeting: 58 x 81 cm, incl. blauwe alu lijst