Serge Poliakoff - Composition Bleue et Orange - 49/50 - 1962 - Gesigneerd - Verkocht

Serge Poliakoff - Composition Bleue et Orange - 49/50 - 1962 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 1750!
Grafiek (handgesigneerd)

Serge Poliakoff - Composition Bleue et Orange - 49/50 - 1962 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 1750!Serge Poliakoff - Composition Bleue et Orange - 49/50 - 1962 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 1750!Serge Poliakoff - Composition Bleue et Orange - 49/50 - 1962 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 1750!Serge Poliakoff - Composition Bleue et Orange - 49/50 - 1962 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 1750!Serge Poliakoff - Composition Bleue et Orange - 49/50 - 1962 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 1750!
  • Serge Poliakoff (1900-1969)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1962
Techniek Litho
Stijl Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 62.5 x 47 cm (h x b)
Incl. lijst 86 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 49/50
Litho met als titel "Composition Bleue et Orange" uit 1962 van Serge Poliakoff (19900 - 1969)
Het werk is ingelijst. Dat is een gedateerde lijst en is aan vervanging toe. Incl. lijst meet het werk 86 x 67 cm. De litho  met formaat 62,5 x 47 cm hoort er uit te zien zoals u hem in beeld heeft. Het zijn wat gedempte kleuren. Bij Veilinghuis Bukowski is zo een zelfde exemplaar met nummer 3/50 enige jaren terug geveild. Het heeft dezelfde kleuren, details  en kwaliteit. Het werk is opgenomen in de overzichtscatalogus met al het grafische werk van Schneider en Gautherie - Kampka. Provenance o.a. Galerie Krikhaar te Amsterdam.
Het werk kan opgehaald worden of gebracht, mits de afstand haalbaar is. Opsturen is mogelijk, maar dan zonder de glasplaat of zonder de lijst (in overleg)
De litho is van goede kwaliteit.  De kleuren horen zo gedempt te zijn. De lijst is aan vervanging toe.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 35,00

Serge Poliakoff (1900-1969)

Frans FransRussisch Russisch

Geplaatst door  Smoke
212 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
67 cm
86 cm
47 cm
62.5 cm