Corneille - gesigneerd en genummerd : LAGE NUMMER 2 / 200
Martin Sjardijn - naakt Ana 2018
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Gouache |
Stijl | Modern |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 100 cm (h x b) |
Incl. lijst | 73 x 104 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Gouache lijkt in goede conditie. Lijst mag wel vervangen worden. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Uden, Nederland |