Suze de Lint - SUZE DE LINT (1878-1953)– Ets- Kameel –Gesigneerd & ingelijst–ca 1920 - Verkocht

SUZE DE LINT (1878-1953)– Ets- Kameel –Gesigneerd & ingelijst–ca 1920 kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

SUZE DE LINT (1878-1953)– Ets- Kameel –Gesigneerd & ingelijst–ca 1920 kopen? Bied vanaf 45!SUZE DE LINT (1878-1953)– Ets- Kameel –Gesigneerd & ingelijst–ca 1920 kopen? Bied vanaf 45!SUZE DE LINT (1878-1953)– Ets- Kameel –Gesigneerd & ingelijst–ca 1920 kopen? Bied vanaf 45!SUZE DE LINT (1878-1953)– Ets- Kameel –Gesigneerd & ingelijst–ca 1920 kopen? Bied vanaf 45!SUZE DE LINT (1878-1953)– Ets- Kameel –Gesigneerd & ingelijst–ca 1920 kopen? Bied vanaf 45!SUZE DE LINT (1878-1953)– Ets- Kameel –Gesigneerd & ingelijst–ca 1920 kopen? Bied vanaf 45!SUZE DE LINT (1878-1953)– Ets- Kameel –Gesigneerd & ingelijst–ca 1920 kopen? Bied vanaf 45!
  • Suze de Lint (1878-1953)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Gesigneerd Handgesigneerd

Een ets van de Nederlandse kunstenaar Suze de Lint met een voorstelling van een kameel.

Gemaakt in ca 1920 en afgedrukt in een oplage van 100 exemplaren. Dit is nr 11. Een ‘eigen druk’ (E.D.)van de kunstenaar.

Handgesigneerd (r.o.) met potlood en ook drukgesigneerd (l.o) en ingelijst in de originele houten lijst met glasplaat (geen passe-partout).

Afmetingen: Lijst, 28 x 22 cm. Beeld, 17 x 11 cm.

Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling.

Conditie: Het papier van de ets is ‘vergeeld’ en heeft ‘witte puntjes en vlekjes’.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Informatie over de kunstenaar:

Suzanna (Suze) Gerdina de Lint, geboren  5-10-1878 in Princenhage (Breda) en overleden 27-10-1953 in Den Haag, schilder, etser en tekenaar.

Suze de Lint werd opgeleid aan de Academie voor Beeldende Kunst in Den Haag. Leerling van Johannes Josephus Aarts en Eduard August Becht.

Behalve kunstenares was zij een expert op mycologisch gebied, de studie van paddenstoelen, die zij ook vaak geschilderd heeft. Verder schilderde zij bloemstillevens, landschappen en boerderijen. Tussen 1910 en 1920 was zij regelmatig in Heeze. Uit die tijd kennen we naast schilderijen in olieverf een groot aantal etsen van boerderijen, zowel van in- als exterieurs, en van landschappen.

Ze was lid van vereniging Pulchri Studio (Den Haag).

Literatuur: Scheen 1969-1970, Scheen 1981 , p. 317.

Titel: Zonder titel / titel onbekend (“Kameel”).

Kunstenaar: Suze de Lint.

Techniek: Ets.

Jaartal:  ca 1920.

Ingelijst: In de originele houten lijst met glasplaat (geen passe-partout).

Gesigneerd: Handgesigneerd (r.o.) met potlood en ook drukgesigneerd (l.o).

Oplage: 100 Exemplaren. Dit is nr 11.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Afhandeling:

-De ets kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-De ets kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Suze de Lint (1878-1953)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  kunst_ikhebje
3237 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)