Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, gesigneerd
Willem Paerels - Stedelijk landschap
Han van Hagen - Imbos (Nationaal Park Veluwezoom) - ets 1989
Corneille - Ouverture sur L’ete
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Originele zeefdruk van Sylvia Kristel
Behoort tot een set zie daarvoor de andere veilingen van "messie"
Titel: Knipoog
Afmeting (BxHxD) : 40 x 50 cm.
Oplage: 250ex
Gesigneerd: Met de hand met potlood
Conditie: Zeer goed
Verzendkosten:
Standaard; €7,95
Aangetekend: €9,60