Bernard Schultze - "en een arm over elkaar"
Francisco de Goya - VROUW FAMOSA LIBRERA SPANJE
Maartje Wijngaarden - Face to Face - Handgesigneerd - 24 ex
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 2021 |
Techniek | Acryl |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
Incl. lijst | 43 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
In prima staat. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Velsen zuid, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.