Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, gesigneerd
Willem Paerels - Stedelijk landschap
Han van Hagen - Imbos (Nationaal Park Veluwezoom) - ets 1989
Corneille - Ouverture sur L’ete
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Marouflé |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 21.5 x 20 cm (h x b) |
Incl. lijst | 24 x 23 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Voor meer informatie over de conditie van dit werk kunt u contact met ons opnemen
Conditie | |
Conditie | Redelijk |
Oppervlaktevuil en verkleurde vernis door de tijd, Kleine stukjes verfverlies in het jurkje van het zittende meisje. Staat lijst: beschadigingen langs de randen. | |