Stefanie Schneider - NORD STAR TRAIL, gesigneerd en genummerd 1/10
Herman Brood - New York (inclusief certificaat!)
IABO - IABO – “I nuovi Supereroi" (infermieri) – Donna – gesigneerd en ingelijst
Eppo Doeve - Afscheid Prof. Dr. Lameris; Sol Justitiae illustra Nos
Type kunstwerk | Bijzondere Uitgaves |
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.