Paul Permeke - Olieverf op board: 'Woonwagens' - 1959
Wim Carrein - Barok Interieur, olieverf op doek (ingelijst)
Peter Hermann Schütz - Acryl op houten reliëf: Arbeitsprobe - 1982
Han Jansen - Sloot gekleurd, olieverf op doek (groot)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1979 |
Techniek | Ets |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50.2 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 26/100 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
de onderkant van het blad heeft enkele kreukels en vouwen (buiten beeld) | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.