Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1970 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 300 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Grafiek Houtsnede toon jansen 1970 titel Mensen genummerde versie : nr 150 mooie zw afdruk
links onder gesigneerd met potlood :aj (antoon jansen) | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.