14k geel gouden oorhangers bezet met roos diamanten tot. 0.50ct – G/H – SI
Hans Hartung - "Farandole" 1971 - Lithografie (groot formaat)
14k geel gouden rozet ring met briljant geslepen diamanten - rm 17
Joan Gardy Artigas - Les Inséparables
Type kunstwerk | Design |
Jaartal | 2022 |
Stijl | Minimalistisch |
Afmetingen | 22 x 16 x 16 cm (h x b x d) |
Gewicht | 700 gram |
Gemerkt | Ongemerkt |
Conditie | |||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.