Jack Vissers - What Really Matters
Jan Kelderman - Kerk interieur
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Jaartal | 1935 |
Afmetingen | 24 x 14 x 14 cm (h x b x d) |
Gemerkt | Ongemerkt |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Beschadigd | ||||||||||
Deze vaas heeft aan de basis, op alle hoeken stoot beschadigingen. Niet storend maar wel nodig te vermelden. Zo goed mogelijk gefotografeerd Verzendkosten voor koper, binnen Nederland 7,75 | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.