Niet of onleesbaar gesigneerd Omstreeks 1880/1900 geschilderd portret van een meisje - gesigneerd
Bied mee
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 60 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Karton |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 10