3. items
  5. Vanaf 10 euro bieden
Various Artists Books - De geschiedenis van de VOC kopen? Bied vanaf 10!
Various Artists Books De geschiedenis van de VOC
Techniek Hardcover
Afmetingen 29 x 23 cm (h x b)
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - kleurets staand figuur kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd kleurets staand figuur
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 54 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 10
Jan Kelderman - Molenlandschap met visserman kopen? Bied vanaf 10!
Jan Kelderman (1914-1990) Nederlands Molenlandschap met visserman
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - "Markt Rijswijk" door TH Gravenkamp, Nederlands dorpplein, tekening kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd "Markt Rijswijk" door TH Gravenkamp, Nederlands dorpplein, tekening
Techniek Potlood
Afmetingen 52 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Jacob Boudewijn Volkers - Vaasje met violen kopen? Bied vanaf 10!
Jacob Boudewijn Volkers (1909-1985) Nederlands Vaasje met violen
Afmetingen 35 x 29.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Titus Nolte - zonder titel (Kop) kopen? Bied vanaf 10!
Titus Nolte (1955) Nederlands zonder titel (Kop)
Afmetingen 71 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - Grafiekmap COA 1999 kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Grafiekmap COA 1999
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10
Metten Koornstra - Landschap met bomen kopen? Bied vanaf 10!
Metten Koornstra (1912-1978) Nederlands Landschap met bomen
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - grote, in zeer kleine oplage handgekleurde houtsnede - 1966 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd grote, in zeer kleine oplage handgekleurde houtsnede - 1966 - gesigneerd
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 45 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - gesigneerde Litho kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd gesigneerde Litho
Techniek Litho
Afmetingen 35.5 x 24.7 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - Zürich Tonhalle kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Zürich Tonhalle
Techniek Ets
Afmetingen 18 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - zonder titel kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd zonder titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 33 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - Geen titel kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Geen titel
Afmetingen 65 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - Adelaar kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Adelaar
Techniek Aquarel
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - Godfather kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Godfather
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 100 x 80 cm (h x b)
€ 10
Heinz Henges - Beeld van zandsteen: "Twee gezichten" kopen? Bied vanaf 10!
Heinz Henges (1906-1975) Duits Beeld van zandsteen: "Twee gezichten"
Techniek Steen
Afmetingen 56 x 70 x 5.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10
Huib van Hove - Aquarel op papier, Zittende vrouw - Ingelijst kopen? Bied vanaf 10!
Huib van Hove (1814-1864) Nederlands Aquarel op papier, Zittende vrouw - Ingelijst
Techniek Aquarel
Afmetingen 32 x 28.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - Stadsplein met figuranten kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Stadsplein met figuranten
Techniek Aquarel
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Leo Voormolen - Geen titel kopen? Bied vanaf 10!
Leo Voormolen (1943-2008) Nederlands Geen titel
Afmetingen 60 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - Drie mooi ingelijste affiches van Jeep kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Drie mooi ingelijste affiches van Jeep
Techniek Overig
Afmetingen 56 x 46 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - Haven (sc1) kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Haven (sc1)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 27 x 18 cm (h x b)
€ 10
Diego Velázquez - werkverzeichnis kopen? Bied vanaf 10!
Diego Velázquez (1599-1660) Spaans werkverzeichnis
Techniek Hardcover
Afmetingen 33 x 25 cm (h x b)
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - De ent of boomgeest (sc1) kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd De ent of boomgeest (sc1)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 25 x 25 cm (h x b)
€ 10
Dirk Baksteen - de etser van de Kempen kopen? Bied vanaf 10!
Dirk Baksteen (1886-1971) Nederlands Belgisch de etser van de Kempen
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - naakte man (sc1) kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd naakte man (sc1)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 29 x 18 cm (h x b)
€ 10
Peter Paul Rubens - de eeuw van Rubens en Rembrandt kopen? Bied vanaf 10!
Peter Paul Rubens (1577-1640) Belgisch de eeuw van Rubens en Rembrandt
Techniek Softcover
Afmetingen 28 x 22 cm (h x b)
€ 10
Vic Gentils - overzichtstentoonstelling 1941-1990 kopen? Bied vanaf 10!
Vic Gentils (1919-1997) Belgisch overzichtstentoonstelling 1941-1990
Techniek Softcover
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - Niet bekend kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Niet bekend
Techniek Acryl
Afmetingen 70 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10
Antonie Wijnstroom - Korenschoof kopen? Bied vanaf 10!
Antonie Wijnstroom (1888-1971) Nederlands Korenschoof
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 45 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Leonore Adler - Frankfort bij nacht kopen? Bied vanaf 10!
Leonore Adler (1953) Duits Frankfort bij nacht
Techniek Digitale Print
Afmetingen 50 x 75 cm (h x b)
Ingelijst Dibond
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - Innsbruch, Seilergasse kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Innsbruch, Seilergasse
Techniek Ets
Afmetingen 24 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - Gas At Gallery Torino - gem. techniek "Falco" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Gas At Gallery Torino - gem. techniek "Falco" - gesigneerd
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 63 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Joke van der Tuuk - Tulpen kopen? Bied vanaf 10!
Joke van der Tuuk (1946) Nederlands Tulpen
Afmetingen 15 x 25.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - Straatje kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Straatje
Techniek Acryl
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Drager Board
€ 10
Ruurd Hallema - Ruurd Hallema, beeldhouwer kopen? Bied vanaf 10!
Ruurd Hallema (1954) Nederlands Ruurd Hallema, beeldhouwer
Techniek Hardcover
Afmetingen 36 x 36 cm (h x b)
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote litho kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Grote litho
Techniek Litho
Afmetingen 53.5 x 62.5 cm (h x b)
€ 10
Toon de Haas - Stilleven kopen? Bied vanaf 10!
Toon de Haas (1929-2015) Nederlands Stilleven
Techniek Gouache
Afmetingen 41 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - Country dance kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Country dance
Techniek Gravure
Afmetingen 14.5 x 30 cm (h x b)
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Wout van der Vet - zonder titel kopen? Bied vanaf 10!
Wout van der Vet (1944-2021) Nederlands zonder titel
Afmetingen 35 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10
Wout van der Vet - Memory I kopen? Bied vanaf 10!
Wout van der Vet (1944-2021) Nederlands Memory I
Afmetingen 56 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10
Wout van der Vet - memory III kopen? Bied vanaf 10!
Wout van der Vet (1944-2021) Nederlands memory III
Afmetingen 56 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10
Donald Lipski - Officiële affiche van Roland Garros 1995 kopen? Bied vanaf 10!
Donald Lipski (1947) Amerikaans Officiële affiche van Roland Garros 1995
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 57 cm (h x b)
€ 10
Els Devrieze - Wild & Free wolf kopen? Bied vanaf 10!
Els Devrieze (1986) Belgisch Wild & Free wolf
Techniek Giclée
Afmetingen 43 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10
Heertje van Doornik - Laantje met bomen kopen? Bied vanaf 10!
Heertje van Doornik (1880-1936) Nederlands Laantje met bomen
Techniek Potlood
Afmetingen 20 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - zonder titel ( stadsgezicht) kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd zonder titel ( stadsgezicht)
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 33.5 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10
Dick Cassee - Schetsblad 1996 kopen? Bied vanaf 10!
Dick Cassee (1930) Schetsblad 1996
Techniek Offset
Afmetingen 29 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - Rijkholt Delftsepoott Rotterdam kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Rijkholt Delftsepoott Rotterdam
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 32 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Adriaan Cornelis - z.t. - abstract landschap met A.A. kopen? Bied vanaf 10!
Adriaan Cornelis (1912-1972) Nederlands z.t. - abstract landschap met A.A.
Techniek Monotype
Afmetingen 25 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10
Frans IJserinkhuijsen - Herten kopen? Bied vanaf 10!
Frans IJserinkhuijsen (1892-1959) Nederlands Herten
Techniek Ets
Afmetingen 32.5 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10
Rein Snapper - Westerkerk Amsterdam kopen? Bied vanaf 10!
Rein Snapper (1907-1988) Westerkerk Amsterdam
Techniek Aquarel
Afmetingen 73 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10